Stránka 1 z 1

Farming Simulator 19

Odeslal: Čt 15. Ún 2018 16:55:19
od Wales
https://www.farming-simulator.com/newsA ... news_id=82
Překlad: Translátor Google
Obrázek

Řada farmářských simulátorů se v tomto roce vrátí kompletní opravou grafického stroje, která nabízí nejpozoruhodnější a přitažlivější vizuální efekty a doposud, spolu s nejhlubším a nejkompletnějším zemědělským zážitkem na konzolích a PC, objevte více v odhaleném přívěsu Reveal dnes.

Farming Simulator 19 bude představovat při zahájení tři odlišné otevřené světy, ve kterých budete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu, sólově nebo s přáteli: brzy budou odhalena dvě zcela nová prostředí, stejně jako vylepšená verze jihoamerického prostředí , který byl přehodnocen, aby využil možnosti nového motoru.

S přidáním nových značek bude garáž Farming Simulator 19 obsahovat nejrozsáhlejší seznam vozů franšízy vůbec. Hra bude také představovat nové zemědělské aktivity, nová zvířata včetně koní, zbrusu nová mechanika, stejně jako nové plodiny - všechny z nich budou podrobně odhaleny v příštích měsících a budoucích událostech.

Farma jako nikdy předtím v roce 2018! Farming Simulator zrychluje svou hru s Farming Simulator 19 pro PlayStation 4, Xbox One a PC!