FS 17 vyskakuje okno

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
Fantak
Příspěvky: 4
Registrován: ned 18. bře 2018 9:17:17

FS 17 vyskakuje okno

Příspěvek od Fantak »

Čau lidi, nevíte někdo, jak se zbavim vyskakujícího okna? Po cca 30 minutách hraní, mi vyskočí okno, že si mám koupit plnou verzi hry , nebo tak něco. Když to potvrdim ok, hra se minimalizuje a v googlu vyskočí, že si hru mám koupit. Zkoušel sem update, ale nejde.
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: FS 17 vyskakuje okno

Příspěvek od Wales »

Předpokládám že nemáš hru zakoupenou, tudíž řešení je jediné, hru si normálně koupit..
Obrázek
Fantak
Příspěvky: 4
Registrován: ned 18. bře 2018 9:17:17

Re: FS 17 vyskakuje okno

Příspěvek od Fantak »

Dík, to sem čekal. Sem byl někde prosit o pomoc poprví a naposled. já nejsem milionář nemůžu si dovolit tohle. No když je to tak jednoduchý a nikdo nemůže pomoct, tak opravdu děkuji a víte doufám kam můžete všichi táhnout!!!! Jo a po cestě si polibte, však víte!!!!!! Dík pic
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: FS 17 vyskakuje okno

Příspěvek od Wales »

Nejde ti pomoct i kdyby jsme chtěli, když máš nelegální stáhnutou verzi tak to prostě nejde, těch warez verzí je tolik a v každé jsou jiné chyby..těžko pak radit..

A k té hlavní věci, když na něco nemáš, tak to prostě mít nemůžeš..krádež je krádež, ať už je virtuální, nebo normální..Je to jako bys neměl na auto, tak bys jezdil kradeným a ještě by ses zlobil, že to ukradené auto není naprosto v pořádku..
Obrázek
Fantak
Příspěvky: 4
Registrován: ned 18. bře 2018 9:17:17

Re: FS 17 vyskakuje okno

Příspěvek od Fantak »

Normálně to nedělám a dalo to dost práce. Prostě sem to chtěl zkusit a docela mě to chytlo,tak proto tak. Nezlobte se. Hra je dobrá, tak asi vyrazím a koupím jí. Tamto už nemám. Je to dost otravný, jak skáče ta tabulka.
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Re: FS 17 vyskakuje okno

Příspěvek od Petrolin »

jsi opravdu vychovaný chlapec když není po tvém tak nás všechny pošleš někam odhaduji tě tak na 15 let skvělá mládež
Odpovědět