Error: Can't read profile path (Vyřešeno)

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Fichto
Příspěvky: 6
Registrován: pát 22. čer 2018 19:46:00

Error: Can't read profile path (Vyřešeno)

Příspěvek od Fichto »

Zdravím komunitu a Administrátory,
nedávno jsem si koupil FS17 a nainstaloval jsem si ji na Notebook a po stáhnutí hry a všech aktualizací mi hra dlouho načítá a po každém zapnutí mi ukáže okénko že je něco se souborem game.xml a při změně rozlišeni se hra vypne a zahlásí: Error: Can't read profile path.
Nevíte co s tím?
Nikdy jsem tohle neřešil.
Farmář celým srdcem i tělem, ale hlavně myslet při sklizních je základ každého farmáře
Pouze farmaření je mé poslání
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Error: Can't read profile path

Příspěvek od Wales »

Zkus ten soubor vymazat, měl by se po spuštění hry vytvořit nový.. najdeš ho v Dokumenty/MyGames/FarmingSimulator2017
Obrázek
Fichto
Příspěvky: 6
Registrován: pát 22. čer 2018 19:46:00

Re: Error: Can't read profile path

Příspěvek od Fichto »

Tento soubor jsem odstranil a při změně rozlišení nebo jiného nastavení se hra vypne a napíše mi už zmiňované "ERROR: Can't read profile path."
Farmář celým srdcem i tělem, ale hlavně myslet při sklizních je základ každého farmáře
Pouze farmaření je mé poslání
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Error: Can't read profile path

Příspěvek od Wales »

Hru máš přes steam?
Obrázek
Fichto
Příspěvky: 6
Registrován: pát 22. čer 2018 19:46:00

Re: Error: Can't read profile path

Příspěvek od Fichto »

Ano
Farmář celým srdcem i tělem, ale hlavně myslet při sklizních je základ každého farmáře
Pouze farmaření je mé poslání
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Error: Can't read profile path

Příspěvek od Wales »

Tady je návod ze steamu, jak tento problém řešit: (Napiš nám pak zde, jestli pomohlo)
Please configure Farming Simulator 17 in administrator mode at startup:

1. Run Steam and click LIBRARY.
2. Right click on 'Farming Simulator 17' and click 'Properties'.
3. Click the tab 'LOCAL FILES' then the button 'BROWSE LOCAL FILES'.
4. Right click on the application 'FarmingSimulator2017' (FarmingSimulator2017.exe) and click 'Troubleshoot compatibility'.
5. Click 'Troubleshoot program' then check 'The program requires additional permissions' and click the button 'Next'.
6. Click the button 'Test the program...'.
7. Quit the game and click the button 'Next'.
8. Click 'Yes, save these settings for this program' then click the button 'Close'.
9. Open the folder 'x64'.
10. Right click on the application 'FarmingSimulator2017Game' (FarmingSimulator2017Game.exe) and click 'Troubleshoot compatibility'.
11. Click 'Troubleshoot program' then check 'The program requires additional permissions' and click the button 'Next'.
12. Click the button 'Test the program...'.
13. Quit the game and click the button 'Next'.
14. Click 'Yes, save these settings for this program' then click the button 'Close'.
Překlad http://translate.google.com do češtiny
Konfigurace simulátoru 17 v režimu administrátora při spuštění:

1. Spusťte Steam a klikněte na KNIHOVNOU.
2. Klikněte pravým tlačítkem myši na 'Farming Simulator 17' a klikněte na 'Vlastnosti'.
3. Klikněte na záložku "LOCAL FILES" a pak na tlačítko "PŘEČTĚTE LOKÁLNÍ SOUBORY".
4. Klikněte pravým tlačítkem myši na aplikaci FarmingSimulator2017 (FarmingSimulator2017.exe) a klikněte na 'Poradce při potížích s kompatibilitou'.
5. Klikněte na tlačítko "Poradce při potížích s programem" a zkontrolujte "Program vyžaduje další oprávnění" a klikněte na tlačítko "Další".
6. Klikněte na tlačítko Testovat program ....
7. Ukončete hru a klikněte na tlačítko "Další".
8. Klikněte na tlačítko "Ano, uložte tato nastavení pro tento program" a klikněte na tlačítko "Zavřít".
9. Otevřete složku 'x64'.
10. Klikněte pravým tlačítkem myši na aplikaci FarmingSimulator2017Game (FarmingSimulator2017Game.exe) a klikněte na tlačítko "Poradce při potížích s kompatibilitou".
11. Klikněte na tlačítko "Poradce při potížích s programem" a zkontrolujte "Program vyžaduje další oprávnění" a klikněte na tlačítko "Další".
12. Klepněte na tlačítko "Otestovat program ...".
13. Ukončete hru a klikněte na tlačítko "Další".
14. Klikněte na tlačítko "Ano, uložte tato nastavení pro tento program" a klikněte na tlačítko "Zavřít".
Obrázek
Fichto
Příspěvky: 6
Registrován: pát 22. čer 2018 19:46:00

Re: Error: Can't read profile path

Příspěvek od Fichto »

Je mi líto, ale nepomohlo to.
Farmář celým srdcem i tělem, ale hlavně myslet při sklizních je základ každého farmáře
Pouze farmaření je mé poslání
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Error: Can't read profile path

Příspěvek od Wales »

Pak tam ještě radí, smazat soubor game.xml ve složce \My Games\FarmingSimulator2017 a dát zkontrolovat hru přes steam..
Obrázek
Fichto
Příspěvky: 6
Registrován: pát 22. čer 2018 19:46:00

Re: Error: Can't read profile path

Příspěvek od Fichto »

Tohle taky nepomohlo.
Farmář celým srdcem i tělem, ale hlavně myslet při sklizních je základ každého farmáře
Pouze farmaření je mé poslání
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Error: Can't read profile path

Příspěvek od Wales »

Máš aktuální všechny ovladače na notebooku? Doporučuji zkusit problém řešit přímo přes steam, vše co jsem k tomuhle problému našel, jsem ti tady už poradil..co víc s tím dělat, nevím, takže jak říkám, zkus přimo steam..

Pokud se ti problém podaří vyřešit, byli bychom rádi kdyby ses pak s námi o řešení podělil, díky.
Obrázek
Odpovědět