Mod SEASON

Sem můžete přidávat své výtvory, nebo třeba jen oblíbené módy..
Odpovědět
petr21
Příspěvky: 2
Registrován: stř 11. bře 2020 23:21:51

Mod SEASON

Příspěvek od petr21 »

Ahoj mám Mod Season ve verzy 1.2.0 všechno parada akorat koupil jsem si 50 holštýnek a už je krmím 15 herních dnů a prostě nedají ani litr mléka co dělám špatně obyčejný hraní mě nabaví sezona je fajn ale tohle mi celkem štve. Poradí někdo jak to někdo hraje ???
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Mod SEASON

Příspěvek od Wales »

Překlad ze stránek Season módu..

Skot: Mléko
S mlékem skotu jsme opravdu chtěli udělat věci realističtějšími a přidat nové aspekty vlastnictví mléčných zvířat, která dříve nebyla možná. A udělali jsme to jen. Skot je již při nákupu uměle uměle inseminován a porodí na konci těhotenství. Těhotenství je 9 měsíců. Můžete je začít dojit po dobu 10 měsíců od narození telat a poté bude muset dobytek odpočívat po dobu 2 měsíců během období sucha. To je těsně před porodem. V současné době, 3 měsíce po narození tele, bude kráva opět automaticky uměle inseminována.

Dojení bude pokračovat i během těhotenství. Například v časném laktaci pro Holstein (do 100 dnů po dojení) budou krávy produkovat nejvíce mléka denně. Při pozdním laktaci (více než 200 dnů dojení) budou krávy nejmenší množství mléka denně. V současné době Holsteins vyprodukuje ve hře 10 756 kg mléka ročně a Ayrshire's vyprodukuje 8 077 kg.
Obrázek
Odpovědět