Siláž (PS 4 verze)

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
DaveK007
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09. pro 2018 19:04:13

Siláž (PS 4 verze)

Příspěvek od DaveK007 »

Zdravím, mám problém se siláží. Posekanou trávu jsem navezl do silážních jam, uválcoval, přikryl, prostě vše co je třeba. Když bylo 100% část jsem odkryl a začal odebírat a ke konci už se mi neodkryla poslední část siláže. Zůstává přikrytá a nic s ní nejde, tudiž je celá jáma nepoužitelná.... nejde tam ani navozit další novou posekanou trávu.
Nevěděl by někdo, co s tím?

Díky moc za případné rady
stefan
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. pro 2018 11:06:54

Re: Siláž (PS 4 verze)

Příspěvek od stefan »

Chcem sa opytat či sa ti už podarilo vyriešit ten problem s tou slilažou v jame?Ja mam tiež taky problem a neviem si s tym rady.Ak vieš pomoct tak napiš....štefan
kladivo4441
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. led 2019 19:16:25

Re: Siláž (PS 4 verze)

Příspěvek od kladivo4441 »

Ahoj mam ten isty problem v bioplynke.z jednej strany sa silo odkrilo i z druhej.vetsia cast sila je zakrita a absolutne sa s tym neda nic ineho urobyt.mam navozene cele silo a nefunguje nic zatial ako by som ho odkril.skusal som uplne vsetko ale bezvyznamne.bud to cakat na update alebo 2900ton zahodit.ak viete niekto poradit tak budeme vdacny.ahoj.
Kingremo
Příspěvky: 5
Registrován: ned 22. bře 2020 9:58:11

Re: Siláž (PS 4 verze)

Příspěvek od Kingremo »

Ahojte

Ja som mal podobny problem aj ked na PC, ale malo by to pomoct aj na PS.

Ja som pouzil upravu terenu na vymazanei obsahu silaznej mapy... a tam som dal ze vyrovnat teren... Sice pridete o to, co je obsahom tej silaznej jamy, ale aspon ju potom mozete znova pouzivat
Odpovědět