Netvoří se mi močůvka

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
VranisCZE
Příspěvky: 3
Registrován: pon 04. lis 2019 16:58:08

Netvoří se mi močůvka

Příspěvek od VranisCZE »

Zdravím všechny. Mám problém s tím, že jsem si stáhl Seasons do FS19, a na mapě Oakfiled se mi u krav vůbec netvoří močůvka. sice nemám krav hodně pouze 36, ale neříkejte, že za celý rok žádné močení, to je mi divné.
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Netvoří se mi močůvka

Příspěvek od Wales »

Produkce hnoje a močůvky v season módu funguje takto:
Produkce pevného a tekutého hnoje se také mění a je s modem Seasons založeným na skutečných datech skutečného života krav a prasat. V chladnějších obdobích zůstávají zvířata více uvnitř, takže se hnůj shromažďuje a ukládá pro další použití. V teplejších ročních obdobích zůstávají zvířata více venku, čímž se sníží produkce hnoje.
Obrázek
VranisCZE
Příspěvky: 3
Registrován: pon 04. lis 2019 16:58:08

Re: Netvoří se mi močůvka

Příspěvek od VranisCZE »

Jj to jsem četl, mrva se tvoří supr jenže ta močůvka ani jeden jediný litr. Ještě počkám celý rok a uvidíme, teď mám brzkou zimu, tak uvidíme jak to bude. Pak mě napadá deaktivovat všechny módy mimo Season a postupně je zapínat, ještě jsem tam nedávno přidal Company, který rozšiřuje o další možnosti výroby a produkce, jako je sýr, Whisky, pečivo apod....

Kažodpáně moc děkuji za reakci. Ať se daří.
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Netvoří se mi močůvka

Příspěvek od Wales »

To je jedna u možnosti jak to vyzkoušet..ale napadá mě...nění chyba třeba přímo v mapě? Jakou hraješ?
Obrázek
VranisCZE
Příspěvky: 3
Registrován: pon 04. lis 2019 16:58:08

Re: Netvoří se mi močůvka

Příspěvek od VranisCZE »

Oakfield Farm - koukám na různé youtubery a jim to normálně funguje, že se jim ukládá močůvka v jímce na to určené. Jinak mě za celý rok ani kapička. Pořád :cry: .
vovec
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. úno 2019 12:37:54

Re: Netvoří se mi močůvka

Příspěvek od vovec »

Ja som si vsimol ten isty jav na mape Bruzda ked som hral season, ale ked kravy alebo prasce nemali slamu tak mocovku produkovali, ale nesla produkcia hnoja
petr21
Příspěvky: 2
Registrován: stř 11. bře 2020 23:21:51

Re: Netvoří se mi močůvka

Příspěvek od petr21 »

Podařilo se ti nějak zjistit jak to je ?? já taky nemám ani kapku močůvky :)
Odpovědět