rozbalenie balika slamy

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
tawny
Příspěvky: 2
Registrován: pon 23. bře 2020 16:43:10

rozbalenie balika slamy

Příspěvek od tawny »

zdar spravil som si server cez very games hosting server ide bez problemov a errorov v logu, ale ked si nasekam psenicu a balikovacom spravim hranate baliky pozbieram ich vleckov na baliky jednak mi pise na kaznom majitel unknown za druhe ma to ako keby odrazalo od balikov sem tam mi napise nazov mojej farmy ale vzvacsa unknown, a za tretie ked balik uncutnem rozbalim tak vidim ho rozbaleny len ja a nikdy iny kto je na servery s tym ze pod kopov slamy je dany balik s hodnotou 0 a lyzicou mi nejde nabrat slama, neviem si stym rady, nemam ziadny mod autoload na baliky mam zopar modov ale aj ked ich vyhodim tak to robi to iste, ked zbieram slamu na senazny vlek tak ju viem odniest vysypat a a lyzicov s bagrom nabrat ... dakujem za rady .. bojujem stym uz 4 den :(
Nový dokument vo formáte RTF.rtf
(38.98 KiB) Staženo 382 x
tu je log zo servera
log z mojej zlozky s hrou.rtf
(54.09 KiB) Staženo 387 x
tu je log zo zlozky s hrou
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: rozbalenie balika slamy

Příspěvek od Wales »

Jedná se o výpis z logu přímo z té doby kdy jste zaznamenali tyto problémy? Zkoušeli jste to bez globalcompany módu?
Obrázek
tawny
Příspěvky: 2
Registrován: pon 23. bře 2020 16:43:10

Re: rozbalenie balika slamy

Příspěvek od tawny »

Skusal som nizsiu verziu tu 1.1.00 a 1.2.00 tam to ide dobre, a pri vyssich to robit to co to robi plus su velke lagy, neviem co s tym
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: rozbalenie balika slamy

Příspěvek od Wales »

Stahujete ten mód z oficiálního modhubu?
Obrázek
Odpovědět