Nastavenia grafiky

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
Tomsen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 18. bře 2021 17:14:11

Nastavenia grafiky

Příspěvek od Tomsen »

Zdravím.

Chcel by som sa opýtať, či viete nejaké optimálne nastavenia grafiky v hre, nech to nejako aj vyzerá a nie sú zase FPS dropy alebo záseky.

Procesor mám intel i5-6600, grafiku Nvidia GeForce GTX 1070.

Ďakujem za každú radu.
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Nastavenia grafiky

Příspěvek od pospa58 »

Ahoj,
těžko říct takhle z fleku. Něco jiného je nastavení nově nainstalované hry, ta šlape i na slabší grafice na vyšší detaily a něco jiného je, jak hra vypadá po delším hraní, tam stoupají nároky - přibývají ti stroje, stavby apod., jestli hraješ malou nebo velkou mapu, navíc některé automatizační módy (CoursePlay, AutoDrive atd.) taky zvyšují nároky jednak na GPU, ale i na CPU i RAM. Jaký máš CPU, kolik máš RAM?
Ale obecně - nastav si grafiku na vyšší kvalitu a hrej, pokud se ti začne hra zpomalovat/drhnout, tak postupně v pokročilém nastavení grafiky postupně snižuj hodnoty - začni třeba zpětnými zrcátky, hodně taky berou reálná signální světla (majáky). Ale - pohni vždy jen jednou, maximálně dvěma hodnotami a vyzkoušej to ve hře. Optimální nastavení je běh na dlouhou trať, opravdu se to takhle univerzálně nedá říct.
Tomsen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 18. bře 2021 17:14:11

Re: Nastavenia grafiky

Příspěvek od Tomsen »

Ahoj.

Jasné chápem ťa. Je to ťažko povedať, ako by to malo byť nastavené.
Možno niekto, kto má podobné PC parametre má nejaké vyladené nastavenia, aby to išlo čo najlepšie aj nejako vyzeralo.

Ďakujem každopádne za rady, skúsil som to nejako vyšpekulovať a snáď sa mi to aj podarilo. Na 2k rozlíšení mám teraz nejakých 80-100 FPS a vyzerá to celkom super :)
Odpovědět