BUG

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
Prcek203
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. říj 2021 18:48:32

BUG

Příspěvek od Prcek203 »

Dobrý den.

Chtěl jsem se jen zaptat, proč je hra toliko zabugovaná, i když jsem si jí koupil za své vydělané peníze (myšleno v reálu)? Pravda, tato otázka by měla spíše směřovat na vývojáře hry, tak kdyby tu nějaký byl a přečte si to, tak bych znal odpověť přímo od něho.

Děkuji
Intel Core i7 4590K > ASUS MAXIMUS VII HERO > 2x Kingston KHX1600C10D3/8G > MSI MSI nVidia GTX 1660S > Kingston KC1000 NVMe PCIe SSD M.2, 240GB > 27" iiyama G-Master GB2760QSU-B1
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: BUG

Příspěvek od pospa58 »

Opravdu tolik zabugovaná? Že jsem si za ty roky nějak nevšiml, hru mám od vydání, pokud nastal nějaký problém, tak souvisel s nekorektním módem a jeho odinstalací problém zmizel. A kromě módů, které jsou součástí instalace (a tam jsem se s problémem nesetkal), tak ty vystavené ke stažení na různých webech jsou zadarmo (v převážné většině) a nikdo tě nenutí je instalovat.
P.S. Máš vůbec nainstalovaný poslední patch 1.7.1?
A vůbec - co ti to dělá nebo nedělá? A na jakém HW to provozuješ (CPU, GPU, RAM atd.)?
Prcek203
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. říj 2021 18:48:32

Re: BUG

Příspěvek od Prcek203 »

Mofdifikace používám jen ty z Mod Hubu, onen patch nejde instalovat, hlásilo to jakousi chybu už nevím jakou a navíc mám hru koupenou na steamu, tak by se hra měla aktualizovat snad automaticky, tak jako je to u jiných her.

EDIT: "Please note that this update cannot be used for the Steam, Epic Games Store or Mac OS X version of Farming-Simulator 19. If you have a Steam, Epic Games Store or Mac OS X version your game will be updated automatically. This update contains all prior released updates."
Intel Core i7 4590K > ASUS MAXIMUS VII HERO > 2x Kingston KHX1600C10D3/8G > MSI MSI nVidia GTX 1660S > Kingston KC1000 NVMe PCIe SSD M.2, 240GB > 27" iiyama G-Master GB2760QSU-B1
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: BUG

Příspěvek od pospa58 »

Zdar,
tak pokud máš hru za Steamu, tak to je jasné, tam je patch instalován automaticky. Teď jsem si všiml, že HW máš uvedené v "podpisu", tak tam by taky neměl být problém. Tak aspoň popiš, co ti to dělá. Máš problém s fps, hra se ti seká, jede trhaně, atd., atd...
A ještě - pokud máš problémy třeba v fps nebo sekáním/zpomalováním hry, vyzkoušej v nastavení grafiky snížit kvalitu zobrazení nebo si pohrát s detailním nastavením. Já mám HW slabší než ty, ze začátku jsem si hrál s nastavením grafiky tak, abych sladil kvalitu zobrazení s plynulostí hry, a teď mi hra jede bez problémů. Nějaké skutečné bugy (mimo již zmíněné některé módy) jsem opravdu nezaznamenal.
Jo a to, že používáš módy jen z ModHubu, ještě neznamená, že jsou bezchybné, jinak by nemusely vycházet jejich aktualizace. Stává se třeba, že mód jede bez problému a nainstaluješ další a jsou problémy, přitom samostatně jedou O.K., relativně to vzniká často u map. Skutečně "bezproblémové" by měly být jen ty, co se ti nainstalují přímo při instalaci
Odpovědět