Automatické vypínaní motoru

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
vaclavik.zahradka
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12. led 2019 17:15:42

Automatické vypínaní motoru

Příspěvek od vaclavik.zahradka »

Ahoj všem. Šíleně mi vadí automatické vypínaní motoru pokud se vzdálím od vozidla. Stačí se například přepnout (klávesou TAB) do jiného vozidla a pokud jsou od sebe více vzdálené, motor se u předchozího vozidla sám vypne. Ve FS17 toto vyřešil mod "DriveControl" ve kterém šlo v nastavení toto vypínání deaktivovat. Ale žádný mod pro FS19 toto zatím neřeší. Nebo aspoň o takovém modu nevím. Zřejmě by se toto dalo vypnout někde v nastavení samotné hry, ale nevím kde. Děkuji za odpověď.
vaclavik.zahradka
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12. led 2019 17:15:42

Re: Automatické vypínaní motoru

Příspěvek od vaclavik.zahradka »

Tak už jsem na to asi přišel. V adresáři Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019 otevřít soubor "GameSettings" v programu poznámkový blok a přepsat <motorStopTimerDuration>30</motorStopTimerDuration> na <motorStopTimerDuration>3000</motorStopTimerDuration>. Těch 3000 jsem zvolil zcela náhodně, možná by stačilo dát 300, nevím. Dal jsem prostě o dvě nuly víc a zdá se že to funguje, motory běží po nastartování stále i při přesunu do vzdáleného jiného vozidla.
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Automatické vypínaní motoru

Příspěvek od pospa58 »

A proč tak složitě? Stačí si ve hře v nastavení zapnout Automatický start motoru a je to.
Odpovědět