uloženie hry

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
roman
Příspěvky: 1
Registrován: stř 10. dub 2019 22:13:57

uloženie hry

Příspěvek od roman »

začal sa u mňa objavovať problém pri ukladaní hry ... fičím, farmárčim ... a v momente keď dám ESC a chcem mrknuť niečo na mape alebo proste niečo v tom celom "menu" a dám uložiť hru , tak sa hra začne ukladať a už neprestane ...
naskočí tam to okno "ukladaní hry" a stále sa to točí do zblbnutia .
pri pohľade do systému , hra ževraj stále ide a "reaguje"

neviete kde by mohol byť problém . Je to dosť na figu keď mi neuloží hru.

ešte dotaz, mám pocit že to nerobí vždy, sem tam uloží bez problému a zrazu nič .

vypiloval som si farmu, upravil veci, pokupil nejaké stroje ..a zrazu môžem od začiatku :/

nemali ste niekto podobné problém ?
Uživatelský avatar
Agama Fialová
Příspěvky: 14
Registrován: ned 31. bře 2019 23:05:07

Re: uloženie hry

Příspěvek od Agama Fialová »

Právě se mi stalo to samé, začínám od ,,0,, .
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: uloženie hry

Příspěvek od pospa58 »

Ale blbost, není potřeba začínat od nuly, stačí si v C:\Users\jméno_uživatele\Documents\My Games\FarmingSimulator2019\savegameBackup otevřít savegameX_backupLatest.txt (X je číslo pozice dané mapy/hry - je to uloženo pro každou mapu/hru). Tam je uvedeno: Latest auto backup directory: savegameX_backup2019-08-18_04-29 (česky: Složka posledního automatického uložení: savegameX_backup2019-08-18_04-29). Obsah složky C:\Users\jméno_uživatele\Documents\My Games\FarmingSimulator2019\savegameBackup\savegameX_backup2019-08-18_04-29 zkopírovat a vložit do složky C:\Users\jméno_uživatel\Documents\My Games\FarmingSimulator2019\savegameX (X je totožné s mapou/hrou, kterou chci reinkarnovat). Po spuštění dané mapy/hry se hra spustí v poslední automaticky uložené pozici, takže není třeba začínat od začátku.
Tento problém se vyskytuje při použití neoriginálních módů/map. Je dobré postupně zkoušet odinstalovávat poslední instalované neoriginální módy, ale ne vždy to pomůže, pokud je nekorektní přímo mapa. Přeji hezký den.
P.S. A ještě dodatek - výše psané platí pochopitelně jen tehdy, pokud je nastavené automatické ukládání. Kdo to nemá, je vykastrovaný samec tura domácího a teď brečí na nesprávném hrobě.
Odpovědět