Nováček, představení se.

Diskuze o čemkoliv...
Odpovědět
Hodon
Příspěvky: 1
Registrován: Stř 06. Lis 2019 22:13:57

Nováček, představení se.

Příspěvek od Hodon » Stř 06. Lis 2019 22:26:56

Ahoj, jsem zde nový.... :shock:

ze začátku jsem sem si tuhle hru nainstaloval, že jsem chtěl nějaký simulátor, kde se dá naučit couvat s vlečkou, v reálu na to nemám nervy, ani čas. (Spíš ty nervy). :lol: :D Je vůbec v té hře to couvání reálné? či jsem levý tady i tu?

Hra mě chytla svojí propracovaností a složitostí. Navíc, když jako děcko jsem na pole chodil jen sedět do traktoru a ta práce mě vůbec nebrala. Takže defakta ťapu i nad základy. Takže musím zavzpomínat, nač vlastně byl který stroj. :)

Nemáte někdo jednoduchý návod na hru? Kde se postupně naučím hrát a principy hry, sice teď to dělám pokus omyl v sandboxu. :)

Pak mě celkově baví challange. Mám warez verzi :roll: , origo si koupím jak mě hra chytne. Dal jsem si challange mapu z devadesátých let, stroje jaké tu byly po převratu, postupnou časovou modernizaci... Jenže módy nechci stahovat hala-bala, protože nevím které stránky jsou zavirované, které módy budou fungovat. Nemáte někdo mód na způsob 90let. ? Na stránkách jsem se díval jich je strašně moc, jenže nevím které funguji, jsou vyladěné.... Chci to jen pro sebe, žádný stream, focení či kdovíkdo co se s tím dělá.

Děkuji moc za reakce. ;)

Avatar uživatele
Wales
Administrátor
Příspěvky: 509
Registrován: Stř 28. Pro 2016 14:57:58

Re: Nováček, představení se.

Příspěvek od Wales » Čt 07. Lis 2019 18:36:37

Ahoj,

vítám tě mezi hráči Farming Simulátoru, základy ti hra vysvětlí sama, nápovědu můžeš zkouknout v menu hry, viz. screen...

Obrázek

Jiank módy musíš opravdu hledat sám...doporučuji oficiální mód hub https://www.farming-simulator.com/mods. ... country=cz, pak české stránky https://www.ls-novinky.cz/ a zahraniční http://www.modhub.us/category/farming-s ... 2019-mods/
Obrázek

Odpovědět