Místní rádio

Nevíte si rady s úpravou nějakého módu? Potřebujete poradit jak opravit error? Pište sem..
Odpovědět
Filip Zelenák
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. pro 2021 18:58:13

Místní rádio

Příspěvek od Filip Zelenák »

Dobrý den. Mám problém s místním rádiem. Do složky music v savedata jsem vložil mp3 soubor. Ovšem, když zapnu hru a přepnu rádio na my radio, tak jen dokola bliká napis my radio ale nic nehraje. Nevíte kde je problém? Předem děkuji
jarekvysk
Příspěvky: 5
Registrován: úte 21. pro 2021 23:50:53

Re: Místní rádio

Příspěvek od jarekvysk »

Ahoj. Jedná se o FS 22? Mám stejný problém Ta forma zápisu pro playlisty je docela divná. Dal jsem tam své radia a nic nefunguje. Je to divný. Ani v m3u ani v mp3. A to nejsem laik. Mám je i ETS 2 a ATS. Jak si provedl doplnění toho zápisu? Můžeš napsat aspoň část? Třeba i s nefunkčním linkem. Přijdeme na to kde děláme chybu pokud to opravdu funguje. Zatím si je pouštím přes VLC ale není to ono. Dík. Jarda ;)
Filip Zelenák
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. pro 2021 18:58:13

Re: Místní rádio

Příspěvek od Filip Zelenák »

Ano jedná se o fs 22. Rádio jako frekvence 1, evropa 2 atd. Funguje, ale když jsem si četl návod, tak tam píšou, že hudbu stačí ve formátu mp3 vložit do složky. Ve fs 19 mi to fungovalo. V příloze posílám jak mám zapsané rádia
Přílohy
Screenshot_2021-12-22-10-53-25-272_com.google.android.apps.docs.jpg
Filip Zelenák
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. pro 2021 18:58:13

Re: Místní rádio

Příspěvek od Filip Zelenák »

Nefunguje mi hudba stáhnuta např. Z YouTube, ulož to.......
jarekvysk
Příspěvky: 5
Registrován: úte 21. pro 2021 23:50:53

Re: Místní rádio

Příspěvek od jarekvysk »

Ahoj. Tak jsem si s tím včera a předevčírem hrál 2x po dvou hodinách a výsledek ticho. Nechápu proč to mají v takovém formátu?! I ten zápis je divný. Víc už tomu času dávat nebudu. Budu si své playlisty pouštět dál ve VLC atd. Je vůbec otázkou zda to mají dodělané a někomu ten vlastní playlist vůbec funguje?! :cry: Možná jejich další nedodělek?! Nač jim to vůbec kontroluje i Pegi taky nechápu. No nic snaha byla a dík. Jo ten zápis jsi měl podle jejich vzoru neúplný. Hezké svátky. Jarda.
Odpovědět