Odvoz slámy s pole FS22

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Odvoz slámy s pole FS22

Příspěvek od Petrolin »

Ahoj všichni, mám problém z odvozem slámy s pole nastavím CP a AD traktor naplní sběrací vůz a zůstane stát s hláškou že chce vyložit. Někde bude chyba v nastavení ale nevím kde. Nějaké rady ???
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Odvoz slámy s pole FS22

Příspěvek od pospa58 »

Ahoj,
máš v AD nastavené Nakládka a Odvoz? Nemáš tam náhodou nastavenou Nakládku nebo Odvoz od kombajnu?
P.S. V Nakládce a Odvoz - první položka je pole se slámou, druhá položka cíl vyložení, třetí položka druh materiálu.
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Re: Odvoz slámy s pole FS22

Příspěvek od Petrolin »

ahoj mám to nastavený jak píšeš chyba je ještě někde jinde ale nevím kde. CP nedává pokyn k odvozu AD .Tak to vidím já.Ze začátku to fungovalo ale jak se přidávaly nové verze CP tak jsem si nevšiml a najedou nic. Odvoz od kombajn jde myslím i hnojení traktor si dojede naložit jen odvoz sena slámy nebo trávy nefunguje.
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Odvoz slámy s pole FS22

Příspěvek od pospa58 »

Ahoj, jakou používáš verzi CP a AD? Vzpomněl jsem si totiž, že některé verze CP (tuším někde mezi 7.0.1.12 až 7.0.1.15?) měly tyto problémy se spoluprací s AD při doplňování na poli a odvozy z polí (mimo vykládky kombajnu), musels je z pole odesílat ručně a po návratu k poli navést tam, kde skončil, opravy verzí pak vycházely často za sebou. Já mám teď verzi CP 7.1.0.0 a AD 2.0.0.6 a nemůžu si stěžovat, všechno šlape v pohodě.
P.S. Už jsi vyzkoušel funkci CP Ovíjení a nakládka balíků? To je perfektní - pošleš traktor s ovíječkou nebo s vlečkou na pole na pole s balíky a ten si sám vyhledá balíky a ve spolupráci s AD je odveze.
A ještě jeden dodatek - v AD si nastav naplnění odvozce maximálně na 95%, při nastavení 100% může dojít k tomu, že se naplní na jen 99%, zastaví se, ale už se nedoplní do 100%, ale protože není ještě plný, taky neodjede k vykládce, jen hodí hlášku, že potřebuje vyložit. A mám vyzkoušené, že je to dobré nastavit to tak pro jakoukoliv přepravu (ze stejného důvodu, aby nezůstal viset třeba při plnění ze sila apod.).
Jo, a verze CP a AD stahuji zásadně z GiHubu, už se stalo, že některý odkaz ke stažení stáhl předchozí či ještě starší verzi
Odkazy:
CP - https://github.com/Courseplay/Courseplay_FS22/releases
AD - https://github.com/Stephan-S/FS22_AutoDrive/releases
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Re: Odvoz slámy s pole FS22

Příspěvek od Petrolin »

Ahoj ,tak jsem konečně na všechny problémy přišel , co se týče odvozu slámy s pole tak u FS19 to bylo tak že si musel zadat v CP příkaz na odvoz a tím si aktivoval spolupráci s AD u FS22 to je obráceně tam musíš aktivovat spolupráci AD s CP .
Odpovědět