Nastavení CP

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Nastavení CP

Příspěvek od Petrolin »

Ahoj, mám dotaz ,jak mohu nastavit CP pro kombajn a jiné stroje aby stroj začal pracovat z místa kam jsem přijel na pole. V FS 19 to bylo automatické kam jsem se postavil s kombajnem tam začal kombajn pracovat na prvním bodě. V FS 22 příjedu k poli vygeneruji trasu ale ta začíná skoro vždy někde na druhý straně pole. Myslím že by to nějak mělo jít nastavit jenže nemůžu přijít na to jak. Předem děkuji
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Nastavení CP

Příspěvek od pospa58 »

Ahoj,
nevím, jestli CP používáš v kombinaci s AD, ale malý problém bych viděl jen v kurzu CP pro kombajny. Ostatní stroje pro práci na poli (orba/kultivace/hnojení/setí atd.) v podstatě neřeším, jen vygeneruji trasu na poli a přes AD ho tam pošlu, ať si pracuje, a je mi úplně šumafuk, jestli bude začínat blízko nebo daleko od místa příjezdu k poli (stejně kromě sklizně začínám práce od středu) - viz video https://is.gd/GQidcU. U kombajnů/řezaček je to trochu jiné, tam ho pošlu bez nasazené lišty na značku AD u pole, tam ho stejně musím zkompletovat a kurz CP vygeneruji tak, že značku umístím přibližně vedle značky AD, takže začátek sklizně začíná ± z místa, kam jsem přijel. A v případě pokračování na vedlejším poli, tak lištu nechávám, jen přejedu na značku nového pole a pak pokračuji stejně. Jinak je to tady v tomhle videu https://is.gd/U8aqGr.
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Re: Nastavení CP

Příspěvek od Petrolin »

ahoj měl jsem na mysli nastavení kombajnu protože je dost blbé když kombajn jede přes celé pole na první bod. Ale po zhlédnutí tvého videa jsem okamžitě pochopil kde dělám chybu a už to funguje jak má. Díky ,já vím že 99% chyb sedí mezi klávesnicí a PC.
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Nastavení CP

Příspěvek od pospa58 »

Ahoj,
je to tak, minutové video ti kolikrát řekne víc než tisíc slov. Jen tak mimochodem, kdybych nenašel v éře FS19 na YT videa o AD od Krejcáka, tak se doteď lopotím jen s CP. A s těmi chybami se netrap, kolikrát to je jen provozní slepota, něco bych o tom mohl hodiny vyprávět.
P.S. Jinak klobouk dolů před kluky, co CP a AD tvoří, teď je to dotažené téměř k dokonalosti.
P.S. II Začal podzim, dny se krátí a tak si hraji s překlady některých scriptů, teď na příklad s Production Revamp, pokud ho používáš, dej vědět. Nebo dej tip, co bys chtěl přeložit. Pokud to taky používám, pokusím se (bez záruky :lol: )
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Re: Nastavení CP

Příspěvek od Petrolin »

Ahoj,
můj učitel byl taky Krejcák. To co dělají chlapci s AD a CP je dokonalost sama, jak se říká kdo umí ten umí a ostatní jen čumí. Co se týče překladů to je pro mě španělská vesnice. Něco jsem zkoušel v FS19 taky podle návodu Krejcáka ale opravdu jen drobnosti. V FS22 se mi to zdá ještě složitější tak se ani nepokouším. jestli něco máš přeložený a podělíš se budu moc rád.
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Nastavení CP

Příspěvek od pospa58 »

Ahoj,
tady ti posílám odkaz na pár scriptů, do kterých jsem přidal češtinu. Snad si něco vybereš.
Jen upozornění - u módů, které použiješ, ti hra bude nabízet pravděpodobně aktualizaci, protože i když je to stejná verze, tak díky přidané češtině nesouhlasí kontrolní součet (hash). Tak na to nedbej, ale poslouží ti to, když se ti překlad nebude líbit.
https://is.gd/z1nDPa
Odpovědět