Vytváření polí

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Vytváření polí

Příspěvek od Petrolin »

ahoj, už hraji FS 22 dost dlouho ale ještě jsem nepotřeboval vytvořit žádné pole až dnes a ouha ,pole by mělo jít vytvořit s pluhem ale nezobrazuje se mi žádné tlačítko jako v FS19 které by mi to umožnovalo. Nějaká rada?
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Vytváření polí

Příspěvek od pospa58 »

Ahoj, nevím, ale z nějakého důvodu (moc položek v pod F1?) se někdy nezobrazuje položka pro Z - Povolit vytváření polí, ale přitom normálně funguje. Pokud před orbou to Z zmáčkneš, tak pole jdou vytvářet. Je jen vopruz, když na to zapomeneš, tak oráš všechno po cestě :D Ale proč to dělá, na to jsem nepřišel. Zkusil jsem odstranit mód Cultivator Field Creator (umožňuje vytváření polí i kultivátory), ale tím to nebylo. Tak zkus použít to Z, mělo by to fungovat.
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Re: Vytváření polí

Příspěvek od Petrolin »

Ahoj ,zkusím to díky za radu ale musím si to někam zapsat jinak to za pár měsíců až to budu potřebovat tak nebudu zas vědět jak. Dám vědět jestli to tak funguje.
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Re: Vytváření polí

Příspěvek od Petrolin »

Ahoj ,tak jsem to vyzkoušel a opravdu to funguje jenom nerozumím když je funkce pod písmenem Z že o tom není nikde žádná zmínka. Jak si na to přišel ?
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Vytváření polí

Příspěvek od pospa58 »

Ahoj, svým způsobem náhodou. Potřeboval jsem vytvořit pole a bylo mně divné, že u pluhů nabídka Z není, jak bývala na počátku. Tak jsem to zkusil a fungovalo to. A následně jsem zjistil, že je třeba přes G se přepnout na pluh, a pak se to najednou v nabídce u pluhů objeví. Ale bohužel ne vždy a ne u všech pluhů. Proč - to ví jen Bůh a Svatý Václav. Chyba u Giants? Hezký den.
Odpovědět