Modding tutorial

Nevíte si rady s úpravou nějakého módu? Potřebujete poradit jak opravit error? Pište sem..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Light
Příspěvky: 15
Registrován: ned 01. led 2017 15:41:37
Bydliště: Jaroměř

Modding tutorial

Příspěvek od Light »

Ahoj všichni. Chtěl bych začít tvořit svou mapku a trochu hlouběji se postupně dostat do tajemství tvorby modů obecně :) Našel by se někdo kdo by byl ochoten pořádat soukromé lekce práce s GE a fungovat jako online nápověda? Jsem dospělý člověk co dokáže projevit vděk a pokoru před někým, kdo dokáže vážně pomoct. Vím, na youtube a různých forech je spousta videí a návodů, ale často se stává že nejsou uplně srozumitelný a nebo už nejsou uplně aktuální, popřípadě chybí konkrétnější vysvětlivky u různých záležitostí a taky ta nápověda když už si člověk vážně neví rady. Ptát se ostřílených modderů na FB nemá v 99% případů smysl, pokaždý jsem se setkal s arogantní odpovědí typu "jdi do pr*** a nauč se to lamo" :D

Jsem úplnej začátečník, sice umím na stroj přidat samolepku a pohybovat se dokola v GE, ale tím to končí :D Kdyby se někdo našel, byl bych moc rád :) Klidně by se mohla i sejít banda lidí, co by se chtěli třeba naučit taky a vzájemně si vypomoct znalostmi a prostě tím "know-how" :) Mám k dispozici vlastní TS3 server kde by se daly tyhle srazy organizovat...;)
Obrázek
Odpovědět