aktualizace FS19 nejdou

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
pajda16
Příspěvky: 3
Registrován: úte 27. lis 2018 11:03:57

aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od pajda16 »

Ahojky. Mám problém s aktualizacemi a kombajnem v FS19-- nainstaluji aktualizace a konec= začne vše běhat,nemohu se trefit na poličko abych něco nastavil,nebo pustil. Mám WIN10 origoš. Hra je krabicova koupena.No a kombajn doseče pšenici a musím hru uložit, ukončit=znovu
pustit a pak mohu jet sekat jinou obilovinu. Hrůza, v čem je problém?? / reset kombajnu nevím jak udělat-taková nabídka tam není/. Předem díky. Čauky.
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 556
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od Wales »

Máš nainstalovaný poslední patch 1.1.3?
Obrázek
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od pospa58 »

A nemáš nabořený systém? Nepoužíváš kurvítka typu jako CCleaner, ASC nebo driver booster? Teď jsem to řešil u kolegy, nas**l si tam přes mé doporučení CC a driver booster, taky měl různé problémy (nejenom) s FS19, patch nepomohl. Tak jsem mu na druhý disk nainstaloval čistou instalaci W10 a na stejném HW to běhá jako hodinky. Já jedu na insider verzi W10 v rychlém kruhu a FS19 mi šlape bez problémů, dokonce bych řekl, že je lépe optimalizovaný než FS17.
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 556
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od Wales »

Jsem stejného názoru že 19tky jsou lépe optimalizované než 17tky..
Obrázek
pajda16
Příspěvky: 3
Registrován: úte 27. lis 2018 11:03:57

Re: aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od pajda16 »

Čauky. Ani jedna rada nepomohla, odinstaloval jsem CClener, nainstaloval zase patch1,13 a stejnej problém, drivers boot,ani Asc NIC TAKOVÉHO TAM NEMÁM. Švagr má úpně nový pc s Win10 a dělá mu to samé,ale úplně.
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od pospa58 »

Odinstalace CCleaneru nestačí, protože systém už stačil nabořit. Tady už pomůže jen čistá instalace Windows. Jo a jaké aktualizace máš vlastně na mysli? Aktualizace FS 19? To jsou ty patche - byly dva - první 1.1 a teď druhý 1.1.3. Nic jiného (teda kromě nějakých bet) pro FS 19 zatím nebylo (alespoň pokud vím).
bandas
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 29. bře 2018 21:09:33

Re: aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od bandas »

pospa58 píše: ned 02. pro 2018 7:52:45 Odinstalace CCleaneru nestačí, protože systém už stačil nabořit. Tady už pomůže jen čistá instalace Windows. Jo a jaké aktualizace máš vlastně na mysli? Aktualizace FS 19? To jsou ty patche - byly dva - první 1.1 a teď druhý 1.1.3. Nic jiného (teda kromě nějakých bet) pro FS 19 zatím nebylo (alespoň pokud vím).
já teda nevím, ale celé tohle se mi zdá dost přitažené. Nemyslím si, že by to vůbec s instalací windows jakkoliv souviselo. Já třeba ccleaner používám roky a nikdy jsem s tím neměl žádný problém. Já bych teda rozhodně jako první vyhodil mody, a pak případně přeinstalovat FS. Přeinstalace win. mi v tomto případě přijde naprosto nesmyslný krok....
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od pospa58 »

Proto jsem se ptal, jaké aktualizace měl na mysli. On ten popis jeho problému je dost nepřesný. Chtělo by to, aby napsal, který stroj mu to dělá, jestli je to stažený mód nebo přímo součást instalace FS 19. Pak by se radilo lépe.
A co se týče CCleaneru a podobných kurvítek, to jsou pro laika nejhorší zla. V základním nastavení je to jakžtakž použitelné, ale v tom případě je to zbytečné, nástroje k vyčištění jsou už dávno součástí Windows. A pokud vleze do nastavení a použije hlubší čištění, tak by ses divil, jak to dokáže systém dodrbat. A nejhorší na tom je, že to kolikrát ani není hned poznat, ale často se to projeví až po dlouhé době, třeba při instalaci nějakého dalšího programu.
pajda16
Příspěvky: 3
Registrován: úte 27. lis 2018 11:03:57

Re: aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od pajda16 »

Dobrá, popíši přesně. Mám Win10 home. Koupenou krabicovou verzi FS19. Nainstaluji hru=jde bez problému. Vyskočí hláška ať si stáhnu patch nový. Nainstaluji patch 1.1 =kolonky na začátku spuštění běhají odspodu nahoru stále dokola. Odinstaluji hru, znovu nainstaluji hru=hra běží, nainstaluji patch 1.1.3 chci spustit hru a opět kolonky běhají odspodu nahoru že se nemohu myší trefit do kolonky, když se to náhodou povede tak při každé akci kolonky s nabídkou běhají a já se musím myší strefit zrovna když se rozsvítí kolonka, když se náhodou povede. /hraji tuto hru od roku 2009/ Jo a ve hře to dělá to samé, trefovat se myší do okenka.
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 556
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: aktualizace FS19 nejdou

Příspěvek od Wales »

Zkus nastavit vychozí nastavení grafiky..
Obrázek
Odpovědět