Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Sekce pro ty, kteří hledají server na kterým by hráli
Anti55
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 16. dub 2020 17:52:51
Bydliště: Slovensko

Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od Anti55 »

Čau čau,
Chtěla bych touto cestou najít a oslovit nějaké ty spoluhráče na Farming S 19. Ikdyby to mělo být jen 5 lidí. Takovou partu lidí, kteří by měli zájem si spolu občas zahrát, pokecat atd. 😉👌
Hraji delší dobu FS 19 ale jen solo, a to je ten problém solo mě to po delší době přestává bavit.
Kdyby jste měl někdo tedy zájem budu jen ráda, jinak hraji i Factorio, WoW, HS aj. takže se nebráním i dalším hrám kdyby měl někdo zájem.
Hezký zbytek večera přeje
Anti ✌👏
Helpik
Příspěvky: 2
Registrován: pát 17. dub 2020 10:45:28

Re: Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od Helpik »

ahoj chces si zahrat zatim jen spolu nez najdeme dalsi?
Ironman321
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19. dub 2020 9:38:31

Re: Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od Ironman321 »

Anti55 píše: pát 17. dub 2020 0:03:39 Čau čau,
Chtěla bych touto cestou najít a oslovit nějaké ty spoluhráče na Farming S 19. Ikdyby to mělo být jen 5 lidí. Takovou partu lidí, kteří by měli zájem si spolu občas zahrát, pokecat atd. 😉👌
Hraji delší dobu FS 19 ale jen solo, a to je ten problém solo mě to po delší době přestává bavit.
Kdyby jste měl někdo tedy zájem budu jen ráda, jinak hraji i Factorio, WoW, HS aj. takže se nebráním i dalším hrám kdyby měl někdo zájem.
Hezký zbytek večera přeje
Anti ✌👏
cau mam server keby si chcela mozes hrat snami :)
Bobin
Příspěvky: 3
Registrován: pát 20. zář 2019 8:11:27

Re: Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od Bobin »

Zdravím,
tak pojd k nám jsme tam ted 4 hráči a uvítáme te s otevřenou náručí :-) napis mi bud zde nebo i na email...bobin.cz@email.cz

mame zde inzerát, snad te moc neodradí :-)

S pozdravem "Bobin" Pavel
Anti55
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 16. dub 2020 17:52:51
Bydliště: Slovensko

Re: Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od Anti55 »

Helpik píše: pát 17. dub 2020 18:52:22 ahoj chces si zahrat zatim jen spolu nez najdeme dalsi?
Ahoj, no hele takto Já bych radši ve více lidech pokud by to bylo možný ✌
Anti55
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 16. dub 2020 17:52:51
Bydliště: Slovensko

Re: Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od Anti55 »

Ironman321 píše: ned 19. dub 2020 9:41:52
Anti55 píše: pát 17. dub 2020 0:03:39 Čau čau,
Chtěla bych touto cestou najít a oslovit nějaké ty spoluhráče na Farming S 19. Ikdyby to mělo být jen 5 lidí. Takovou partu lidí, kteří by měli zájem si spolu občas zahrát, pokecat atd. 😉👌
Hraji delší dobu FS 19 ale jen solo, a to je ten problém solo mě to po delší době přestává bavit.
Kdyby jste měl někdo tedy zájem budu jen ráda, jinak hraji i Factorio, WoW, HS aj. takže se nebráním i dalším hrám kdyby měl někdo zájem.
Hezký zbytek večera přeje
Anti ✌👏
cau mam server keby si chcela mozes hrat snami :)
Ahoj, záleží od toho kolik Vás tam je a jak často hráváte ✌😅
Anti55
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 16. dub 2020 17:52:51
Bydliště: Slovensko

Re: Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od Anti55 »

Bobin píše: ned 19. dub 2020 12:15:06 Zdravím,
tak pojd k nám jsme tam ted 4 hráči a uvítáme te s otevřenou náručí :-) napis mi bud zde nebo i na email...bobin.cz@email.cz

mame zde inzerát, snad te moc neodradí :-)

S pozdravem "Bobin" Pavel
Ahoj, to by bylo fajn, záleží ale jak často hráváte což Já mám teď času hafo skrz pandemii co je teďkom. ✌Takže se klidně můžem domluvit.
kedul
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09. dub 2020 8:50:09

Re: Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od kedul »

Zdrawím taky hledám nějakou pracičku u někoho na dediku kdyby jste měli zájem... ;)
Bobin
Příspěvky: 3
Registrován: pát 20. zář 2019 8:11:27

Re: Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od Bobin »

kedul píše: pon 20. dub 2020 21:00:23 Zdrawím taky hledám nějakou pracičku u někoho na dediku kdyby jste měli zájem... ;)
Zdravím,
pokud máš stále zájem tak tě klidně vezmem na k nám na server je nas tam ted 6, máme tady inzerát tak si ho přečti o čem to u nás je :-) Každopádně za zkoušku nic nedáš....

Je to inzerát - CZ/SK Dedik server FS19

S pozdravem "Bobin" Pavel
kedul
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09. dub 2020 8:50:09

Re: Hledám spoluhráče/spoluhráčky

Příspěvek od kedul »

jj tak určitě za zkoušku nic nedám jak říkáš ale bohužel nejsem zavřenej v karanténě :lol: ale musím chodit do práce :roll: a ještě k tomu stavím barák :o
Odpovědět