PROBLÉM - Multiplayer PC s PS4

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
Gizer
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26. led 2017 22:41:46

PROBLÉM - Multiplayer PC s PS4

Příspěvek od Gizer »

Zdravím chytré hlavy a pevně doufám, že se tu nějaká najde.

Hrajeme už rok dedikovaný server, dva hrají na PC a jeden na PS4. Doteď nebyl žádný problém, neboť hrajeme základní hru, tedy bez modů (už jen kuli tomu, že jsou problemy s mody udělanými jak na PC, tak PS). Hrajeme Haut-Beyleron, každý má svoji farmu. Vždycky, když jsme hráli dva na PC, sloty nebyly omezený, pokud se přihlásil ten na PS4, sloty se omezily na 2600, ale vlastně všechno fungovalo, nikdo nic špatného nezaznamenal.

Před 14ti dny ale nastala na PS4 "modrá smrt" s chybovým kódem "CE-34878-0". Toto se stane vždy při synchronizaci, kdy ale už vidíme na PC, že se hráč z PSka připojil, dokonce i snížení slotů vyběhne, ale jemu se pak objeví tento kód, na PC pak normálně hrajou.

Otázka - ví někdo, co s tím???? Já už vyzkoušel vše, co bylo kdekoli na netu doporučeno - zkontrolovat aktualizace hry, firmvaru, přeinstalování hry, přeinstalování celého PSka, restart ded. serveru atd.

Chtěl jsem se zeptat - co se stane, když se přestřelí při hře dvou počítačů 2600 slot a pak se přihláší ten z PSka?? Protože z PS se přihlásím do jiné hry, co je víceméně v základech, ale do jiné, rovněž už dlouze rozehrané, také ne. Naposledy jsem totiž postavil sad oliv, ale i když jsem ho kompletně smazal a bylo vše víceméně jako předtím, kdy jsme hráli všichni, tak hráč na PS4 se už prostě nepřihlásí. Zkusil jsem ještě kamaráda, co má PS5 - ten se přihlásil bez problémů...

A pokud tu někdo hraje na PS4 - pokud mi napíše SZ, rád mu zašlu údaje naší farmy a heslo, aby zkusil, zda-li se on přihlásí nebo ne...

Předem děkuji za odpověď.
Odpovědět